
Малинова жіноча літня блуза-боді з жабо Body Jet
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 239-14
+380 (96) 358-45-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красива яскрава модель для літа з тонкого віскозного трикотажу з рукавом-ліхтариком і ніжним жабо Не спекотна.. Підходить під спідницю або штани. Прикрасить вас і зробить ваш день комфортним. Легко стирається і не вимагає прасування. Розміри українські 42 44 46 48.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 84 см |
| Фасони | З воланами, рюшами |
| Вид виробу | Блузка-комбідрес |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Фуксія |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Масло |
| Склад | 88% віскоза |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 88 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сорочкового коміра | Без коміра |
| функціональний | під все підходить |
| яскравий | красивий колір |
| зручний | комфортний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴




