
Стильна оправа для окулярів Image
1 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7002
+380 (96) 358-45-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна фірмова оправа для окулярів. Метал і пластик. відстань від краю до краю 13,5.Між стеклами 1,9. Висота скла посередині 2,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Image |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 28 мм |
| Довжина завушника | 9 мм |
| Загальна ширина | 14 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Пластик |
| Міст | 19 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина лінзи | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴





